Medya Planlama ve Satın Alma

"En çok mesajı, en sık biçimde, en doğru olası tüketiciye, en ekonomik bütçe ile ulaştırmanın ve iletişim kanallarının analizi ile yaratıcı bir şekilde seçilmesinin yolu Filmevi’nden geçer…"

medya planlama ve satın alma

Televizyon

Erişim & etkinliğin en yüksek olduğu Tv mecrasında ölçülebilir, hesap verilebilir sonuçlar ile rasyonel faydalarını göstereceği planlamalar yaparak rakiplerinden sıyrılıp en iyi fiyat ve fırsatlar ile hedef kitlenizle sizleri buluştururuz.

açıkhava medya planlama ve satın alma

Açıkhava

Tüm Türkiye ulusal ve yerel Açıkhava mecralarında değişik alternatif ve lokasyon içinde müşterilerimizin beklentilerine en doğru cevapları veren açık hava mecra önerilerinde bulunur, doğru fiyatlarla satın alma hizmeti sunar, takip ve kontrollerini sağlarız.

radyo medya planlama ve satın alma

Radyo

Etkileyici jingle ve kampanya odaklı duyuru çalışmalarımız ile markanızın sektördeki bilinirliğini güncel radyo dinleme araştırmalarına göre hazırladığı medya planlarıyla müşterilerinin kampanya hedefleri, hedef kitle ve maliyet optimizasyonu birlikte değerlendirerek gerekli planlamayı yapıyoruz.

interner dijital medya planlama ve satın alma

İnternet

Büyüme hızı en yüksek olan geleceğin mecrasında bizler de Dijital Strateji geliştirme sürecinden, dijital medya planlama ve Satın Alma hizmetlerine. Arama Motoru Yönetimi ve Optimizasyonundan, Yenilikçi Proje Geliştirme Uygulamalarına geniş bir yelpazede dijital medya çözümleri sunarız.

Sinema medya planlama ve satın alma

Sinema

Reklamın kaçınılmaz olduğu bu mecra için de hedef kitlenizle buluşacağınız doğru lokasyon, film seçimi ve bilet satışı analizleri sonucunda klasik perde reklamı ve özel projeler ile etkinliği yüksek bu mecrada yer alabilmenizi sağlıyoruz.