Prodüksiyon

01
1

Tanıtım Filmi

İletişim dinamiklerine hakim ve gelişmiş estetik algılara sahip profesyonellerden oluşan uzman ekibimiz ile, hedef kitle, sektör ve rakip analizleri gerçekleştirerek hitap ettiğiniz kişilere en doğru şekilde ulaşmanın yolunu bulur ve tanıtım filmi hazırlama işlemini tamamen bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Hayata geçirilen tanıtım filminde verilecek mesajların ne zaman ve nasıl verileceği titizlikle belirliyoruz.

02
2

Reklam Filmi

Reklam filmi, hedef kitlenin markanıza olan güven duygusunu artırır, markanızın güvenilirliğini en üst seviyelere çıkarır ve kalite algısı oluşturur. Bu duruma paralel olarak, Televizyon izleyen insanların markanızı tanımasını sağlar ve bilinirliğinizin artmasında etkin bir rol oynar. Zekice tasarlanmış, nitelikli bir reklam filminin markanıza büyük değer katacağı aşikardır.

03
3

Motion Graphics

Alanlarında uzman kişilerden oluşan ekibiyle motion graphics videosu için gereken grafik tasarım çalışmalarını hayata geçirir. Verilmek istenen mesajların hedef kitleye en etkili şekilde aktarıldığı metinsel çalışmalar da gerçekleştirilerek projenin görsel stoğu oluşturulur. Film Evi'nin bünyesinde yer alan motion graphics tasarımcıları, görsel stoğu oluşturulan projedeki hareketsiz görüntüleri en efektif şekilde hareketlendirir ve motion graphics videosu hazırlanmış olur.

04
4

Online Reklam

Online video içeriklerin üretimi konusunda etkili video tasarımlarına hayat veren Film Evi Reklam Ajansı; hedef kitle analizi, sektör analizi ve benchmarking çalışmaları neticesinde online video projesinin konseptini geliştirir ve bu doğrultuda projelendirilmiş, dünya trendlerine uygun online video tasarımları gerçekleştirir.

05
5

3D Animasyon

Reklam filmlerinde gerçeğe en yakın 3D görselleştirme tekniklerini kullanarak yaratıcı fikirlerimizi bir araya getiriyoruz. Ürün veya Kurumsal Karakter tasarımlarını, animasyonlarını oluşturuyoruz.

06
6

Bant Reklam

Ulusal ve yerel televizyon kanallarında yer alan 8 saniye alt bant reklamlarınız için tüm kreatif tasarımlarını dikkat çeken ayrıntılar oluşturup yayına uygun bir şekilde teslim ediyoruz.